Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію поблизу міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Представник обласної військової адміністрації повідомив про системні атаки російських військ на автозаправні станції області. Нині встановлюються всі наслідки цієї атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *