Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Саудівська Аравія провела через Ормуз велику партію нафти

Три супертанкери під прапором Саудівської Аравії з 6 мільйонами барелів сирої нафти на борту пройшли через Ормузьку протоку. Це сталося після того, як США та Іран уклали угоду про завершення конфлікту. Вихід цих суден із саудівських портів є найбільшим проходом через протоку за кілька тижнів. Раніше через конфлікт, що розпочався 28 лютого, вивезення сотень мільйонів барелів нафти з портів у Перській затоці через Ормуз було ускладнено, тому Саудівська Аравія використовувала свій нафтовий термінал Янбу на Червоному морі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *