Саудівська Аравія провела через Ормуз велику партію нафти
Три супертанкери під прапором Саудівської Аравії з 6 мільйонами барелів сирої нафти на борту пройшли через Ормузьку протоку. Це сталося після того, як США та Іран уклали угоду про завершення конфлікту. Вихід цих суден із саудівських портів є найбільшим проходом через протоку за кілька тижнів. Раніше через конфлікт, що розпочався 28 лютого, вивезення сотень мільйонів барелів нафти з портів у Перській затоці через Ормуз було ускладнено, тому Саудівська Аравія використовувала свій нафтовий термінал Янбу на Червоному морі.