Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) здійснило удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно в Ормузькій протоці, який стався попереднього дня. У результаті атак були пошкоджені місця зберігання ракет і безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM заявив, що агресія з боку іранських сил порушила режим припинення вогню і підірвала свободу судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим міжнародним торговим коридором. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і залишаються насторожі, щоб забезпечити дотримання угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *