Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який уразив танкер з нафтою. Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування в рамках відповіді на агресію Ірану проти торговельного судноплавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *