Трамп підтвердив удари США по Ірану
Президент США Дональд Трамп повідомив у соцмережі про удари, які були завдані по іранських цілях у зв’язку з порушенням угоди про припинення вогню. Трамп погрожував Ірану знищенням, наголошуючи на можливості використання військової сили, якщо ситуація погіршиться.