У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали щодо цієї схеми до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія також вимагатиме компенсації шкоди та незабаром розкриє імена організаторів цієї злочинної діяльності. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу спричиняють величезні збитки та завдають шкоди країні, особливо в умовах енергетичної нестабільності та загроз з боку Росії.