У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
Увечері в п’ятницю, 26 червня, російські військові атакували Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та на одному з підприємств. Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежу на підприємстві спричинив російський безпілотник, а також були пошкодження у житловому секторі. На жаль, є інформація про постраждалих – одна людина отримала травми. Також була зафіксована пожежа на автозаправній станції та пошкодження будинку. Голова обласної адміністрації попереджає про можливість застосування керованих авіаційних бомб та нові вибухи у місті.