Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей у 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно затримали. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що це сталося через його роботу з російською колегою з прав людини Яною Лантратовою. Деяких українців викрали лише через те, що їхні родичі служать в ЗСУ, інших – по дорозі на роботу. Омбудсмен також зазначив, що серед звільнених був доброволець, який долучився до бригади в Маріуполі і був затриманий разом з Ангелою Тайрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *