Український боксер висловився про своє тріумфальне повернення на ринг
Український боксер Олександр Гвоздик отримав перемогу в бою з Ентоні Голлоуеєм технічним нокаутом в третьому раунді. Після бою Гвоздик написав в Instagram, що “справа зроблена” і планує швидко повернутися до тренувань. Ця перемога стала важливою для Гвоздика після поразки у попередньому поєдинку.