В Хмельницькому ТЦК чоловік зістрибнув з вікна другого поверху
Чоловік, який мав пройти військово-лікарську комісію в Хмельницькому, вирішив стрибнути з вікна другого поверху територіального центру, де він очікував результатів комісії. Медики швидко надали йому допомогу та доставили в лікарню. У ТЦК стверджують, що чоловіка не піддавали фізичному або психологічному насильству. Вони закликають військовозобов’язаних не призводити себе до радикальних дій, навіть у складних ситуаціях.