В Україні зафіксували нові знеструмлення
Сьогодні вранці у п’яти регіонах України сталося знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та негоду. Зокрема, Сумська, Харківська, Дніпропетровська і Запорізька області постраждали від російських ударів. Також через погоду були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Водночас споживання електроенергії знизилося через ясну погоду, що дозволило сонячним електростанціям працювати більш ефективно. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади у періоди найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.