Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але виникли конфлікти через порушення умов угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свою частину угоди, але будуть реагувати на будь-яке насильство від Ірану. Обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Угода передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки, але не допомогла уникнути конфлікту між країнами.