Зеленського та першу леді в Дубліні зустрів прем’єр Ірландії
Прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською під час їхнього візиту до країни. Мартін висловив підтримку українському народові у боротьбі за свободу та демократію. Президентський літак прибув до Дубліна 2 грудня, а під час зустрічі уряд Ірландії та України досягли значного прогресу у “мирних перемовах” зі США. Розробляється повна доповідь для презентації президенту Зеленському під час його зустрічі в Європі.