Зеленський провів важливу розмову з Трампом
Президент Володимир Зеленський розповів про телефонну розмову з американським президентом Дональдом Трампом та французьким президентом Еммануелем Макроном. За його словами, ця розмова може мати важливі наслідки. Зеленський подякував Трампу за увагу до України та готовність допомагати в мирному врегулюванні конфлікту. Також висловив вдячність Макрону за організацію саміту “Великої сімки” та спільну роботу. Президент зазначив, що працюють над посиленням України та дипломатичних перспектив для досягнення миру.