Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Зеленський провів важливу розмову з Трампом

Президент Володимир Зеленський розповів про телефонну розмову з американським президентом Дональдом Трампом та французьким президентом Еммануелем Макроном. За його словами, ця розмова може мати важливі наслідки. Зеленський подякував Трампу за увагу до України та готовність допомагати в мирному врегулюванні конфлікту. Також висловив вдячність Макрону за організацію саміту “Великої сімки” та спільну роботу. Президент зазначив, що працюють над посиленням України та дипломатичних перспектив для досягнення миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *