Зеленський прибув до США
Президент Володимир Зеленський разом із українською делегацією прибув до США для переговорів з президентом США Дональдом Трампом. Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця оголосив про це у соцмережі, опублікувавши фотографію літака з прізвищем президента США на борту. Візит у США є важливим для обговорення ключових питань українсько-американських відносин.