Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

ЗСУ вперше знищили північнокорейську РСЗВ KN-09

Українські військові спецпідрозділи знищили північнокорейську реактивну установку KN-09 вперше. Цю інформацію опублікував 4-й полк ССО Рейнджер та виклав відповідний відеоролик на своєму YouTube-каналі. Дрони виявили ціль в Курській області, після чого ракетники вдало скерували вогонь на ворожу установку. Установка HIMARS знищила реактивну систему KN-09 одним пострілом, в результаті чого вона загорілася від осколків. Інформація від дослідника відкритих даних Скрипки вказує, що це сталося поблизу селища Первомайський. Також варто відзначити, що боєприпаси з Північної Кореї становлять значну частину російського боєкомплекту. Представники Північної Кореї підтвердили свою участь у війні на боці Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *